77 LAEVANDUSÕLID

77 Lubricants pakub üle maailma laia valikut laevandusõlisid, alates erinevatest kõrgjõudlusega diiselmootoriõlidest, kuni määreteni. Samuti pakume erinevaid teenuseid ning määretealast nõustamist, saavutamaks parim tulemus 77 Lubricants toodetega. Hollandis teenindame  laevanduskliente 6 spetsiaalse laevaga ning tsisternveokitega.

Üks maailma suurimaid punkerpraame Rotterdami sadamas

Rotterdami sadam Hollandis on Euroopa suurim ja maailmas suuruselt neljas sadam. Igal aastal külastab Rotterdami sadamat ligi 34 000 avamerealust ning 100 000 siseveealust. Kõige tähtsamad harud Rotterdami sadama jaoks on petrokeemia ja üldkaupade ümberlaadimised. Just Rotterdami sadamas toimetab 77 Lubricants oma tooted klientideni ühe maailma suurima ning modernseima topeltkerega punkerpraamiga „TNB Pride“.

Kasutades meie ekspertiisi Teie produktiivsuse kasvuks

Olles üks Hollandi suurimatest laevandusõlide tarnijatest, on meil olemas ressursid arendamaks tehnoloogiaid ja teenuseid, mis vastavad täpselt Teie areneva ettevõtte vajadustele. Meie pühendunud insenerid ja tehnikud pakuvad kõrgetasemelist ekspertiisi. Kasutades meie õlianalüüse, saame aidata Teid tehnilise infoga, mida vajate oma ettevõtte kasumi ja tootlikkuse kasvuks.

Lisainfo toodete ja teenuste kohta: konetex@konetex.ee.